Andy

Datum ztráty 15.04.2014
Místo ztráty Mnichovice, Pod Vráží 515
Telefon 606562454
Odměna ANO
Jméno Andy
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 7 let
Barva Stříbrná/šedivá, Zlatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Andy se ztratil 15.4.2014 v Mnichovicích, utekl od domu. Okolí zná. Jedná se o samce čistokrevného jorkšíra, šedo-stříbrné barvy. Na hlavičce, pod ocáskem a na nožičkách je zlato-hnědý. Když utekl, byl čerstvě ostříhaný. Je většího vzrůstu, váží 6,5 kg. Stáří 7 let. Má pololežící ouška, přičemž mu špičky oušek visí dolů. Na sobě má hnědý obojek s patronkou, ve které bylo telefonní číslo a adresa na majitelku. Andy je přátelský k lidem i ke zvířátkům. V minulosti párkrát již utekl. Je čipovaný - 203098100310873.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Andy

Přihlášení: