Andy

Datum ztráty 26.09.2014
Místo ztráty Holedeč, (v lesích)
Telefon 777617633
Odměna ANO
Jméno Andy
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Louny
Plemeno Český strakatý pes
Věk 8 let
Barva Bílo - Černý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
26.9. v odpoledních hodinách utekl v lesích v okolí Holedeče u Žatce Český strakatý pes jménem Andy, tetov. v levém uchu číslo 827. Do dnešního dne je naše hledání marné. Prosím o jakoukoliv informaci, pokud ho někdo viděl. Čip nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Váží 22 kg. Povahoje je přátelský, důvěřivý, hodný. Občas utekl, ale vždy byl zvyklý se vrátit. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty zná. Je aktivní, má rád pohyb. Má operovanou levou zadní nohu. Rád plave. V jídle vybíravý není. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Andy

Přihlášení: