Andy

Datum ztráty 27.03.2015
Místo ztráty Šlapanov, Šlapanov 33
Telefon 739726046
Odměna ANO
Jméno Andy
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Havlíčkův Brod
Plemeno Pudl
Věk 7 let
Barva Bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den od března roku 2015 se pohřešuje bílý pudlík slyšící na jméno Andy, dnes již 7 letý pudlík byl na nás fixován a bál se cizých lidí, bohužel utekl z vesnice Šlapanov na Havlíčkobrodsku a už se nevrátil (je možné že ho někdo vzal do utulku nebo k sobě). Pejsek nebyl čipovaný ani kastrovaný. Snažil sem se všude najít různe info ale nikde jsem nic nenašel zkouším to naposledy tady, níže vidíte foto jak Andy vypadal, nedokážeme si ani po roce na nepřítomnost našeho pejska zvyknout, tudíž prosím o jaké koliv info. Odměna jistá.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Andy

Přihlášení: