Andy

Datum ztráty 28.07.2016
Místo ztráty Heřmanův Městec, Bílý Kámen 120
Telefon 607714268
Jméno Andy
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Chrudim
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 8 let
Barva blond a hnědý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Andy je 8 let starý jorkšír. Na své jméno slyší. Nemá obojek, čip ani tetování. Není kastrovaným, váží cca 5,5 kg. Má kupírovaný ocas. Je ostříhaný. Andy je nejprve nedůverivy a bojacny, ale po chvilce se necha pohladit. Je dost ustekany, ale mazel. Honi kocky a dovoluje si na velky psy. Ztratil se v ranich hodinach kolem 5 pri venceni - zmizel ze dvora, mam podezreni, ze ho odvedl jiny pes, ktery se tu toulal uz tyden. Od te doby se neukazal ani jeden, ztratil se v obci Bily Kamen. Andy je choulostivy na zadni nohy, je mozne, ze bude pajdat.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Andy

Přihlášení: