Andy

Datum ztráty 20.03.2015
Místo ztráty Brno-Líšeň, Podolí
Telefon 608862580
Odměna ANO
Jméno Andy
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Briard
Věk 2 Roky
Barva Krémová (Plavý)
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se z noci z 20.3. na 21.3.2015. Váží cca 35-40 Kg. Utekl z pozemku. Tetování nemá, ale pozor, má čip! Číslo čipu: Zatím není k dispozici. Měl na sobě textilní, modrý obojek, bez známky. Povahově je přátelský a společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Má rád děti. Na své jméno a slyší. Má oholené nohy. Dříve utíkal, ale za pár minut se vrátil. Kastrovaný není. V blízkém okolí místa ztráty by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Autem nerad jezdí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Je zvyklý jak na pobyt venku, tak i doma. Zimu zlvádá dobře, je otužilý. Telefon 608862580

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Andy

Přihlášení: