Andulky

Datum ztráty 08.07.2015
Místo ztráty Děčín, Pod Vřesovištěm 47/5
Telefon 604487597
Odměna ANO
Jméno Andulky
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Děčín
Plemeno Pták
Věk různé
Barva různé
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Andulky se ztratily 08.07.2015 v obci Děčín, Pod Vřesovištěm 47/5 (okres Děčín). V noci se v prudké vichřici převrátila voliéra a ulétlo devět mladých andulek a tři chovné. Všechny až na jednu mají identifikační kroužek s číslem. Čísla kroužků jsou na vyžádání na telefonu. Lidem by možná na ruku šly (nejspíše by se mohly nechat nalákat na klásek prosa) a možná by šly za zvukem jiných andulek. Samy se domů vrátit nedokážou. Jsou zvyklé létat, když budou chtít, mohou ulétnout i velkou vzdálenost. Jako hejno bohužel nezůstanou pospolu, už nyní se rozdělily. Telefon 604487597

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Andulky

Přihlášení: