Andulka

Datum ztráty 03.05.2014
Místo ztráty Heřmaň,
Telefon 774765060
Odměna ANO
Jméno Andulka
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Písek
Plemeno Bernský salašnický pes
Věk 8 let
Barva Černá, Vícebarevná
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dne 3 nebo 4.5 v době, kdy jsem byla prcovně mimo ČR a měla jsem své psy na hlídání mi byli odcizeni celkem 3 psy jedním z nich je 8 letá Bernská salašnice slyšící na jméno Andulka prosím člověka, který psy má u sebe, aby se okamžitě ozval na uvedený telefon jedná se o krádež psů kteří jsou v mém vlastnictví. Má bradavice pod jedním okem. Zadní paspárky nemá, přední ano. Za piškot udělá cokoliv! Je důvěřivá. Je po císařském řezu v minulosti. Čipovaná není, tetování již není viditelné. Měla červený obojek s reflexníma kostičkama, s kroužkem, ale bez známky. Není kastrovaná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Andulka

Přihlášení: