Andělka

Datum ztráty 28.09.2014
Místo ztráty Zašová, Zašová
Telefon 608876999
Odměna 8.000,- Kč
Jméno Andělka
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Zlatý retriever
Věk 4 měsíce
Barva krémová
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Andělka je 4 měsíce stará fenečka, plemeno Zlatý retriever. Váží cca 15 kg. Ztratila se v neděli 28.9.2014 okolo poledne se z oplocené zahrady na adrese Zašová 579 - (pobíhala s matkou na zahradě). Fenka na obrázku je sestra ( bílé barvy). Andělka je malinko tmavší, spíše krémovější barvy. Co jsme tuto skutečnost objevili , ( asi cca 1 hodinu byli bez dozoru) začali jsme intenzivně v celé obci jezdit na kolech a ve vozidlech hledat, volat a nic. Andělka není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Neměla na sobě žádný obojek. Je přátelská, má ráda děti. Ostatní pejsky snáší dobře. Může být trošku lekavá. Okolí nezná. ANDĚLKA NEUTEKLA SAMA, NÝBRŽ BYL ODCIZENA A PACHATEL SE JÍ BUDE JISTĚ SNAŽIT PRODAT A ZPENĚŽIT. (Andělka je na druhé fotce s maminkou)

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Andělka

Přihlášení: