AMY

Datum ztráty 10.07.2015
Místo ztráty Ústí nad Labem, Božtěšice
Telefon 773522263
Odměna ANO
Jméno AMY
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Ústí nad Labem
Plemeno Kříženec
Věk 3,5 roku
Barva černo-stříbrná
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Střední pes, směska, podoba od vlkodava přes knírače, cca 12-14 Kg, nedávno ostříhaná. Slyší na: Ejmy (na to reaguje). hodná, nekouše, spíš takový ňouma hodná. Povahově je vyloženě společenská. Nikdo se jí nemusí bát. Na jídlo by se nechala nalákat. Utekla ze zahrady. Nemá čip, ani nemá tetování. Kastrovaná není, nyní ale nehárá. Chronická útěkářka to vůbec není. V blízkém okolí místa ztráty by se vyznat měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se NEbojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem nerada jezdí. Je zvyklá jak na pobyt doma, tak i venku. Otužilá je! Má na sobě šedý, látkový obojek! NA ZNÁMCE MÁ SVÉ JMÉNO: AMY + TEL. Č. SVÉ PANIČKY 608 318 714 nebo 773 522 263

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se AMY

Přihlášení: