AMY

Datum ztráty 24.11.2015
Místo ztráty Rudník - Javorník, Javorník
Telefon 608601964
Jméno AMY
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Trutnov
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Černostříbrná
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Amy je 3 roky stará kříženka. Na své jméno slyší, ale je plachá. Má černošedou barvu s bílou skvrnou pod krkem, váží cca 12-15 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. není kastrovaná. Má krátký ocásek. V krvi má borderku, tudiž je velmi chytrá a rychlá. Je plachá a nedůvěřivá k cizím lidem, ale neublíží. 24.11.2015 kolem 6.30 h při venčení utekli společně ještě s jedním naším psem na louku a neposlechli na přivolání. Naposledy byli viděni toho dne v dopoledních hodinách na louce v Javorníku směrem k Dlouhému lesu. Domů se bohužel vrátil jen pes.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se AMY

Přihlášení: