Amy

Datum ztráty 28.04.2016
Místo ztráty Plzeň, Nevíme přesně
Telefon 739111348
Odměna ANO
Jméno Amy
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Louisianský leopardí pes
Věk 7 měsíců
Barva Sv.hnědá s tm.fleky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Amy je 7 měsíců stará fenka- kříženka louisianského leopardího psa a rhodéského ridgebacka. Na své jméno slyší. Váží cca 20 kg. Nemá čip ani tetování. Fenku jsme darovali pánovi, kterému údajně utekla. Pán ji odmítá hledat. Pokud je někde v novém domově, klidně ji tam necháme, chceme jen vědět, že se má dobře. Je hodně hravá, velká, ale neublíží lidem ani psům. Bohužel nevíme, jak se chová v cizím prostředí. Poznávacím znamení jsou jedině fleky na čumáku. Pán mel být údajně z lokality Zruč-Senec, okres Plzeň-sever, ale fenka může být kdekoli po ČR, pokud ji někomu dal/prodal.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Amy

Přihlášení: