Amy

Datum ztráty 17.09.2016
Místo ztráty Přeštice, Roupov 28
Telefon 739297914
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Amy
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 měsíce
Barva tříbarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Amy je 2 měsíce staré kotě. Nemá obojek ani čip, je malinká a drobná, váží max 1 kg. Má nemocná očička, teď možná i zalepená, když nedostává své léky. V sobotu jsme měli u nás na farmě (Galloway farma Roupov) akci Silverstone cup - koňské závody. V sobotu odpoledne byla také naposledy viděna naše malá Amy. Nemůžeme jí najít, prohledali jsme všechny kouty, všechno jsme obrátili naruby, ale nikde není. Jsem z obce Plzeň-jih, ale kočička může být kdekoliv, vzhledem k tomu, že u nás byli lidé z celé ČR.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Amy

Přihlášení: