AMY

Datum ztráty 13.08.2015
Místo ztráty Kladno, Vodárenská 1962
Telefon 604646152
Odměna ANO
Jméno AMY
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Evropská kočka 
Věk 10 měsíců
Barva černo šedá mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V noci 13.8.2015 v ulici Vodárenská, nám vyskočila z okna naše mourovatá černo-šedá kočička, které je 10 měsíců a jmenuje se AMY. Při nočním hledání jsme na ni několikrát narazili takže by neměla být raněná. Jenže je vyplašená a stále utíká v uličkách mezi Vodárenskou ulicí a Pražskou křižovatkou. Prosíme pomozte a Děkujeme za každou zprávu. Kastrovaná není. Žádný obojek na sobě vůbec nemá. Nemá ani čip, ani nemá tetování. Email: karel.kulisan@gmail.com Telefon: 604646152

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se AMY

Přihlášení: