Amina (Ami)

Datum ztráty 07.10.2015
Místo ztráty Holešov, Náměstí Svobody 104
Telefon 739709241
Odměna ANO
Jméno Amina (Ami)
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Kroměříž
Plemeno Kříženec
Věk přes 1 rok
Barva BÍLÁ místy MOUROVATÁ
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Amina není moc důvěřivá k cizím lidem. Slyší na své jméno a na čiči. Ztratila se 7.10.2015. Na sobě neměla žádný obojek, není čipovaná ani tetovaná, ale je vykastrovaná. Tělo má bílé, ocas a uši mourovaté na nose má mourovatou skvrnu a na levé zadní noze ( na stehně) má velký mourovatý flek. Je očkovaná, odčervená. Je to venkovní kočka v noci chodí ven. Naposledy byla mnou viděna ráno okolo 7 hod. a 15 hod. a později lidmi z ulice okolo 18 hod. Paní z ulice viděla, jak se večer poprala s neznámou kočkou a proto může být i zraněná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Amina (Ami)

Přihlášení: