Ambra

Datum ztráty 18.09.2015
Místo ztráty Mladá Vožice, Velký Ježov 48
Telefon 777046475
Odměna ANO
Jméno Ambra
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Rotvajler
Věk 5 Let
Barva černá + pálené znaky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
ráno 18. září se nám ztratila 5 roční fena Rottweilera v okolí Velký Ježov- Smilovy Hory (Okres Tábor ).Slyší na jméno Ambra, má červený, textilní obojek s puntíky.Čip nemá. Barva: černá s pálenými znaky Kdo by měl jakékoliv informace, kontakt na č. 777 046 475 Budem rádi za každé info. Odměna samozřejmostí !!! Váží cca 40 Kg. Ambra je moc přátelská, ale k ostatním zvířatům ( kočky, slepice..) agresivní. Nikdo se jí nemusí bát. Nechá se nalákat na různé pamlsky... Email: lenjara@centrum.cz

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ambra

Přihlášení: