Amanda / Mendy

Datum ztráty 03.03.2015
Místo ztráty Čestice, Čestice
Telefon 731510624
Jméno Amanda / Mendy
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Rychnov nad Kněžnou
Plemeno Trpasličí pinč
Věk cca 9 měsíců
Barva Černo-hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Povahově je opatrná a bojácná. Nemá na sobě žádný obojek. Kastrovaná není. Okolí místa ztráty nemá šanci znát. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se bojí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt doma. Otužilá vůbec není, zimu nesnáší. Na žádné jméno neslyší, chovatelka jí říkala Amanda nebo Mendy. Byla u nových majitelů 4 hodiny. Váží cca 5 Kg. Hledáme fenku trpasličího pinče, ztratila se večer 3.3.2015 v Česticích. Je černá s pálením, věk cca 9 měsíců. V uchu má tetování 5181. Čip nemá. Vyskočila z auta a utrhla se z vodítka. Volejte prosím 731 510 624.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Amanda / Mendy

Přihlášení: