Amálka

Datum ztráty 29.12.2015
Místo ztráty Bašť, Vedlejší 287
Telefon +420775393312
Odměna ANO
Jméno Amálka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Čínský chocholatý pes
Věk 5 let
Barva černá, bílé znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Amálka je 5 let stará fenka čínského chocholatého psa - labutěnka. Na své jméno slyší. V době ztráty na sobě měla oranžový obojek s reflexními znaky a nápisem SPORT a druhý obojek antiparazitní bílý. Má čip. Ztratila se 29.12.2015 kolem 19 h ze zahrady v Bašti (Praha - východ). Je velice přátelská, nekonfliktní, ráda se mazlí, zvyklá na děti. Prosím o jakékoliv info, kdyby ji někdo zahlédl na telefon 775 393 312 nebo info na policii Líbeznice. Moc děkuji. Pavlína Rosypal

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Amálka

Přihlášení: