Amálka

Datum ztráty 26.07.2015
Místo ztráty Praha 2, Krkonošská 2
Telefon 777133936
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Amálka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 2 roky
Barva tříbarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Amálka je 2 roky stará kočka. Na jméno slyší. Je tříbarevná (bílé nožky a břicho, hnědo-rezatá záda a ocas), drobnější, váží cca 3 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Poznávacím znamením je černý flek na jinak růžovém polštářku. Kočička se ztratila v noci ze soboty na neděli - vyskočila či vypadla z okna vedoucího do Chopinovy ulice, bude proto pravděpodobně v Riegrových sadech - nejspíš někde v okolí areálu Sokola. Je zvyklá především na pobyt doma s občasnými vycházkami do vnitrobloku, okolí vůbec nezná. Je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Amálka

Přihlášení: