Amálka

Datum ztráty 08.03.2017
Místo ztráty Olomouc, Jakoubka ze Stříbra 498
Telefon 602760519
Odměna ANO
Jméno Amálka
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 roku
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Amálka je 1,5 roku stará kočka. Na své jméno neslyší. Váží cca 4 kg. Nemá čip. Na krku má zelený protiparazitální obojek s tel. číslem. Je kastrovaná. Byla chována doma a k lidem je nedůvěřivá. Bojí se koček a aut. Ztratila se dne 8.3.2017 se na ulici Jakoubka ze Stříbra – Rokycanova v Olomouci Nových Sadech. Je to černá kočka s bílými flíčky pod bradou a mezi zadníma tlapkama. Je štíhlá menšího vzrůstu. Pokud by jí někdo viděl, prosím o informaci na tel.: 602760519

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Amálka

Přihlášení: