Amálka

Datum ztráty 15.03.2014
Místo ztráty Březí, (u Čachrova)
Telefon 733637544
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Amálka
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Klatovy
Plemeno Zlatý retriever
Věk 6 let
Barva Zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Amálka byla v odbě zmizení bez obojku. Amálka byla poslušná a na přivolání vždy přišla, a tak se majitelka odmnívá, že ji někdo potkal u cesty a naložil do auta. Váha cca 37 Kg. Slyší na Amálka i na "Ejmi". Okolnosti ztráty: Při venčení, na zavolání (přesto že byla poslušná) se již nevrátila- je možné, že jí někdo naložil do automobilu Klatovy- Železná Ruda. Majitelka se domnívá, že může být i v Německu. Poznávací znamení: Když si chce hrát vezme hračku vrtí oscáskem a výrazně vrčí :) Povahově je bezproblémová, miluje děti, lidi i jídlo. V době ztráty neměla žádný obojek. Tetování nemá, ale pozor! Má Čip! Číslo čipu: 203098100228953. Chronická útěkářka to vůbec nebyla. Kastrovaná je. Vyznala se jen v blízkém okolí místa ztráty. Je aktivní, má ráda pohyb. Sní cokoliv. Vody se nebojí, ráda plave. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá na pobyt spíše doma. Zima jí nevadí, otužilá je. Telefon 733637544

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Amálka

Přihlášení: