Amálka

Datum ztráty 03.11.2020
Místo ztráty Horní Těrlicko, V Aleji 872/5
Telefon 777905179
Odměna 500,- Kč
Jméno Amálka
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva Černo bílo šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Amálka je 2 roky stará kočka. Na krku má růžový obojek s přívěskem a telefonem. Čip nemá a není kastrovaná. Na jméno slyší a váží cca 2,5 kg. Je pouze domácí, nikdy nebyla venku, bohužel proběhla pootevřenými dveřmi. Je strašně plachá, byla týraná jako koťátko. Doma je mazlivá, ale cizích lidí se bojí. Ztratila se v Horním Těrlicku na Kostelci, v ulici V Aleji, mezi vánočními stromečky. Moc prosím o pomoc, kdyby jí někdo viděl, prosím kontaktujte mě. Odměna jistá!!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Amálka

Přihlášení: