Amálka

Datum ztráty 30.10.2015
Místo ztráty Ždánice, Zámecká
Telefon 721107826
Jméno Amálka
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Hodonín
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva Bílá - tříbarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Amálka je 4 roky stará tříbarevná (bílá s černými a rezavými fleky) venkovní kočka. Na své jméno slyší, ale k cizímu nejspíš nepřijde. Váží 3 kg. V době ztráty na sobě neměla žádný obojek, čip ani tetování nemá. Je kastrovaná. Nevrátila se z vycházky, přesto, že okolí velmi dobře znala. Ráda pobývala na zahradě, vyhledávala klidná místa, kde nejraději nerušeně odpočívala, spala nebo se slunila. Na zavolání přiběhla, jen pokud sama chtěla a žadonila o pomazlení a něco dobrého. K cizím lidem velmi plachá a ostražitá. Marně jí vyhlíží ostatní kočičí kamarádi. Všem se nám stýská.Nikde jsme jí nenašli a nevíme co se stalo.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Amálka

Přihlášení: