AMÍK

Datum ztráty 11.04.2015
Místo ztráty želešice, evropska
Telefon +420777062294
Jméno AMÍK
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Kříženec
Věk +- 2 roky
Barva cerna
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Amík je cca 2 roky starý pejsek, kříženec černé barvy a má bílou náprsenku. Váží cca 10 kg. Utekl i s vodítkem za zvířetem v sadu mezi Želešicemi a Modřicemi, stalo se to v sobotu 11.4.15. Den poté ho policie viděla na ulici Evropská u průmyslové zóny, již vyvlečený z vodítka a pravděpodobně i z obojku. Nepodařilo se jim ho chytit. Nemá čip, ani tetování. Kastrovaný není. Je utíkavý pejsek, okolí ztráty zná. K lidem je přátelský, na pamlsek by se měl nechat odchytit. Ostatní pejsky snáší dobře. V autě je zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní. Kontakt 777062294 či 777014115

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se AMÍK

Přihlášení: