Alvínka

Datum ztráty 14.06.2015
Místo ztráty Loket, 579
Telefon 723792349
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Alvínka
Pohlaví Samice
Kraj Karlovarský
Okres Sokolov
Plemeno Evropská kočka 
Věk 17 let
Barva Tříbarevná (májová)
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Malvína je 17 let stará kočka. Váží cca 3 kg. Je tříbarevná. Nemá na sobě žádný obojek ani není čipovaná. Kočička je kastrovaná. Kromě artrózy na pacičce a špatného zvlhčování očiček (obojí způsobené věkem) je zcela zdravá. Je zvyklá chodit ven i dovnit. K cizím lidem nepříliš důvěřivá, ale na pamlsek by se monžá nechala nalákat. Jinak hodná a mazlivá. Může vypadat zanedbaně, ale NENÍ TOMU TAK. Je to skutečně stará paní, ale fyzicky velmi fit. Ztratila se 14.6., kdy se nevrátila z pravidelné procházky. Na vodu zvyklá moc není, ani autem často nejezdí. Je aktivní, stále loví myši. Doufáme, že se vrátí domů.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Alvínka

Přihlášení: