Alva

Datum ztráty 12.12.2014
Místo ztráty Lubná, Lubná
Telefon +420773638293
Jméno Alva
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Rakovník
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1 Rok
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Alva je kočička, necelý 1 rok stará. Je celá černá. Váží do 2 kg. V době ztráty na sobě měla bílý obojek proti klíšťatům. Není kastrovaná, čipovaná, ani tetovaná. Ztratila se 12.12. v Lubné, okres Rakovník. Žila v kotelně, ven měla přístup. Okolí ztráty zná, nikdy dříve neutekla. Je velice mazlivá, jde ke každému. Na zavolání přiběhne i k cizím. Není zvyklá jezdit autem, fyzicky je aktivní. Moc prosím všechny z okolí Rakovníka o informace, kdyby jste o ní cokoliv věděli.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Alva

Přihlášení: