Alison

Datum ztráty 24.02.2015
Místo ztráty Lipov, 266
Telefon 731930400
Odměna ANO
Jméno Alison
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Hodonín
Plemeno Rotvajler
Věk 3 měsíce
Barva Černá s hnědými flíčky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Alison je 3 měsíce stará fenka, kříženka rotvajlera a bernského salašnického psa, vypadá jako čistokrevný rotvajler. Může vážit cca 10 kg. Je černá a má hnědé obočí. Na sobě měla mít růžový obojek se známkou. Na bříšku měla ještě pupeční kýlu. Alison je přítulné, hravé štěně tak jako každé jiné, určitě bude vyhledávat společnost lidí. Na jméno reaguje. Ztratila se u nové majitelky na zahradě, když nebyla doma. Našli podhrabanou jámu pod plotem, ale zvažuje se i krádež. Stalo se to v Lipově 266 dne 24.2.15. Alison se původně pejsků bála, ale nyní už bude asi otrkanější. Autem už párkrát jela. Fyzicky je aktivní, žádný zdravotní problém neměla. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Alison

Přihlášení: