Ališka

Datum ztráty 21.12.2015
Místo ztráty Rájec 9 u obce Černavy, u Černavy
Telefon 606457744
Odměna ANO
Jméno Ališka
Pohlaví Samice
Kraj Karlovarský
Okres Karlovy Vary
Plemeno Ragdoll 
Věk 1 rok
Barva bílá káva
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ališka je 1 rok stará kočka. V době ztráty na sobě měla modrý reflexní obojek. Čip ani tetování nemá, kastrovaná je. V pondělí 21.12.2015 po poledni se nám ztratila kočička jménem ALIŠKA. Barvy je smetanově kávové, s tmavýma tlapičkama, oušky, čumáčkem a ocáskem, oči má modré. POKUD ji někde uvidíte či najdete, PROSÍME, zavolejte nám na t.č. 720 225 924. Vzniklé náklady telefonováním, nebo dokonce přivezením (ZDENĚK NOVÁK, RÁJEC 9 U OBCE ČERNAVA, NAPROTI KAPLIČCE, NAD HOSPODOU/ rádi uhradíme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ališka

Přihlášení: