Alfréd (Alf)

Datum ztráty 22.07.2022
Místo ztráty Praha 10 - Strašnice, U Hráze 343
Telefon 725940149, 605022077
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Alfréd (Alf)
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Bengálská kočka 
Věk 17 měsíců
Barva Zrzavo-hnědá, místy zlatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Alf je skoro 1,5 roku starý bengálský kocour. Nemá obojek, ale je čipovaný, kastrovaný a váží asi 4,5 kg. Je velice společenský, rád se mazlí, má rád lidi i zvířata. Povahu má velmi zvídavou a umí pár základních povelů. Zřejmě došlo k jeho odcizení v noci z 21.7 na 22.7.2022. Někdo ho vylákal ven na zahradu směrem do ulice U Hráze. Alespoň tak to popisuje máma, která ho měla na hlídání. Běžně ven chodí a vrací se během pár hodin najíst a pomazlit. Tentokrát se nevrátil.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Alfréd (Alf)

Přihlášení: