Alfina

Datum ztráty 16.12.2016
Místo ztráty Děčín, Říční 46
Telefon 603413555
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Alfina
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Děčín
Plemeno Německý ovčák
Věk 3 roky
Barva hnědočerná
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Alfina je 3 roky stará fenka. Nemá obojek, čip ani tetování. Je kastrovaná a váží cca 30-35 kg. Je přátelská, nikdo se jí nemusí bát. Je hodná, přátelská, netoulá se. Žila na velké oplocené zahradě (4000 m2). Při vyjíždění auta zřejmě proběhla bránou. Zjistili jsme to cca za půl hodiny po vyjetí auta. Začali jsme jí hledat v blízkém okolí, byla již tma, cca 19 hod. Nechali jsme přes noc pootevřenou bránu, kdyby se vrátila. Ráno jsme volali do útulku v Děčíně. Znova jsme hledali, projel jsem okolí na kole. Vyvěsil jsem fotky a informace na zastávkách v okolí (v pondělí 19.12.). Utekla poprvé.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Alfina

Přihlášení: