Alex

Datum ztráty 10.05.2022
Místo ztráty Svojetice, U Parku 403
Telefon 728300660
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Alex
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Bengálská kočka 
Věk 6 let
Barva Rozeta
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ali je 6 let starý bengálský kocour. Obojek nemá, je čipovaný i kastrovaný a váží cca 6 kg. Je velmi hodný, milý a mazlivý. Zvyklý na jiná zvířata. Žije doma s přístupem ven, ale nikdy se nikde netoulal a držel se v okolí domu. Často chodíme na procházky, takže okolí moc dobře zná. Vytiskli jsme mraky letáků, obešli celou ves, dávali všem do schránek, vylepovali na veřejná místa, požádali jsme o zveřejnění na místním webu, nechali vyhlásit obecním rozhlasem. Při hledání jsme mluvili s mnoha lidmi, ale nikdo Alexe neviděl, jako by se propadl do země.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Alex

Přihlášení: