Aldy

Datum ztráty 03.10.2014
Místo ztráty Frenštát pod Radhoštěm, Planiska, Trojanovice
Telefon 734102548
Odměna ANO
Jméno Aldy
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Nový Jičín
Plemeno Beagle
Věk cca 13 Let
Barva trikolora
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Někdo nezavřel branku a Aldy utekl. Je to toulavý pes, ale také přítulný. Cizích lidí se nebojí a je hodný. Může se pohybovat v okolí Frenštátu, Trojanovic, Kunčic, ale i Rožnova či Vlčovic. Váží cca 16 kg. Na hlavě má hrbolek. Má na sobě textilní, hnědý obojek, bez známky. Čip, ani tetování nemá. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu nemá rád, bojí se jí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem neumí jezdit, bojí se. Je zvyklý být spíše venku. Telefon 734102548

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Aldy

Přihlášení: