Albert

Datum ztráty 18.03.2021
Místo ztráty Březová-Oleško, Březovská
Telefon 777172270
Jméno Albert
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Stříbrný mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bert je 2 roky starý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný. Je umazlený, má volný přístup ven tak i domů. Nejraději spí v posteli či u manžela v pracovně. Osobně tipuji, že si ho vzal někdo k sobě v domnění, že nebude nikomu chybět. V den odchodu začal pelichat (slíbila jsem mu vyčesání, proto jsem myslela, že se venku zdržel). Miluje maso a nepohrdne ani granulema. Bert odešel 18.3.2021 na noc, tak jako vždy. Občas se 3-5dni neukázal. Já v mezičase byla v porodnici, proto pátrám až dnes.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Albert

Přihlášení: