Alarm

Datum ztráty 20.12.2016
Místo ztráty Pečky, Pod drahou
Telefon 731330521
Odměna ANO
Jméno Alarm
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Mourovatobílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Alarm je 3 roky starý kocour. Na své jméno neslyší, jen na klasické čiči. Váží cca 3-4 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Není kastrovaný. Ztratil se 20.12. v Pečkách za restaurací U Marků, kam se s páničky přestěhoval. Je plachý, nejspíš bude zmatený ze změny domova a tak netrefí zpátky. Má hnisající oči, které potřebují péči a kvůli tomu hůř vidí. Je to převážně bytový kocourek, ven chodí většinou jen na chvilku, raději s valí doma u kamen. Moc vás prosíme o jakékoliv info, ikdyby jste ho měl někdo doma, hlavně když bude v pořádku. Moc nám chybí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Alarm

Přihlášení: