Alan

Datum ztráty 28.12.2013
Místo ztráty Neratovice, Nerudova
Telefon 607188517
Odměna ANO
Jméno Alan
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Německý ovčák
Věk 5 let
Barva Zlatá, Černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Alan se ztratil v noci z 28.12. na 29.12.2013 v Nerudově ulici v Neratovicích. Zřejmě se lekl petard a přeskočil plot. Je to jeho první útěk. Místo, ze kterého utekl, je místem jeho trvalého pobytu. Je to ala "chata" s velkou zahradnou, kde jeho majitelé nebydlí a mají tam zvířectvo. V okolí zahrady to Alan moc nezná. Jen opravdu bezprostřední okolí. Nemá obojek, není tetovaný ani čipovaný, nemá žádné zvláštní poznávací znamení. Povahově je hodný a hravý. Miluje vodu !!! Zdravotní stav dobrý. Je aktivní, má rád pohyb. Autem umí jezdit. Váží cca 40 Kg. Kastrovaný nebyl. Telefon 607188517

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Alan

Přihlášení: