Alan

Datum ztráty 13.05.2014
Místo ztráty Močidlec, 2
Telefon 724056198
Jméno Alan
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Karlovy Vary
Plemeno Československý vlčák
Věk 8 let
Barva Stříbrná/šedivá, Bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se československý vlčák slyšící na jméno Alan. Zbarvením srsti připomíná vlka. 8 let starý. Utekl v úterý 13. 5. 2014 ze vsi Močidlec a pravděpodobně se pohybuje někde v okolí tj. okolí Žlutic, Pšov, Chyše, Manětín, Lubenec, Rakovník apod. – Karlovarský kraj. Pokud jste ho někde viděli nebo našli prosím o informaci na telefon 724 056 198. Předem moc děkuji. František Řezanka, Močidlec. Vylekal se bouřky. Není agresivní, je přímo přátelský, miluje děti, jen nemá rád jiné psy a kočky. Má na sobě úzký kožený, světle hnědý obojek. Není čipovaný, ani tetovaný. Kastrovaný není. Okolí více méně zná. Má rád pohyb. Rád plave. Má obroušené špičáky. Druhé číslo kam je možno volat: 774 810 546 (o2).

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Alan

Přihlášení: