Akita

Datum ztráty 01.04.2019
Místo ztráty Malé Přítočno 70,
Telefon 774942430
Jméno Akita
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Akita-Inu
Věk 7 let
Barva Tmavá žíhaná
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Akita je necelých 7 let stará fena plemene akita inu. Není čipovaná, obojek nemá. Váží cca 28 kg, na fenu je poměrně velká. V pondělí v podvečer ji máma vyčesávala a stejně jako kdykoli jindy pustila Akitu se proběhnout po poli, je dost možný, že se rozběhla za nějakým zajícem a bohužel dodnes se nevrátila domu, nikdy předtím to neudělala, vždycky čekala na svoji paničku doma. Je mazlivá, není agresivní k ostatním zvířatům, na lidi je zvyklá, proto by nebyl problém kdyby si ji někdo odvedl domů. Prosím o pomoc s hledáním a předem děkujeme za jakékoli info!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Akita

Přihlášení: