Akim

Datum ztráty 30.05.2018
Místo ztráty Vyškov, Marie Majerové 247/2
Telefon 608153067
Odměna ANO
Jméno Akim
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Vyškov
Plemeno Shiba-Inu
Věk 9 let
Barva Zrzavo-bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Akim je 9 let starý pes. Slyší na jména: Akime, Akušo, Akuško, Akií. Váží cca 12-15 kg, obojek je černý s barevnými tlapkami, je na něm štítek veterináře, z druhé strany je vyryto Akim a tel. číslo. Zřejmě ho už nebude mít na sobě. Čipovaný není, tetování také nemá. Kastrovaný není. S největší pravděpodobností byl Akim odcizen. Ztratil se 30.5. v okolí Nosálovic, Vyškov na Moravě. K cizím lidem je přátelský, celkově je spíše pohodář a klidné povahy. Při odchytu může vykazovat mírnou agresivitu, ze strachu. I když je sám nebo smutný, neštěká, pouze polehává. Na jazyku pigmentovou skvrnu, nejde přehlédnout!!!!!! Ocas stočeny jednou, doleva, viz foto. Má pouze zrzavou a bílou barvu. Žádný jiný odstín. Větší psi ho nemají rádi. Prosíme o zvýšenou pozornost ve vašem okolí. Je možné, že zrovna Váš soused/ka má našeho Akima nebo že se Akimovi podařilo utéci a znovu se někde potuluje sám.Pokud budete mít podezření nebo alespoň pocit, že jste ho viděli, prosíme o zavolání. Sebemenší informace nám může pomoci..

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Akim

Přihlášení: