Akim

Datum ztráty 27.08.2014
Místo ztráty Roudnice nad Labem, Rekreační středisko Pod Lipou
Telefon 737346794
Odměna ANO
Jméno Akim
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Kříženec
Věk 11 let
Barva rezavá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Akim je 11 let starý pejsek, kříženec dobrmana s ridgebackem. Je rezavé barvy a má šedivé nohy, váží 30 kg. Na sobě měl řetízkový obojek. U pravého oka má jizvu. Když dlouho chodí, zvedá zadní pravou nohu. Ztratil se 27.8. večer okolo 22. hodiny v Roudnici n.L.u rekr.strediska Pod Lipou v miste,kde je primo pres reku nadrazi vlak. Akim je velice přátelský, hodný, má rád děti. Od cizího člověka by se nalákat nechal. Nemá moc rád velké pejsky, ale spíš si jich nevšímá. Na svůj věk je velice aktivní a miluje vodu!! Je to plavec!! Nikdy dříve na takto delší dobu nezmizel, okolí ztráty moc nezná. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Akim

Přihlášení: