Akim, Cindy

Datum ztráty 29.09.2014
Místo ztráty Bílinka, 9
Telefon 606711883
Jméno Akim, Cindy
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 a 3,5 roku
Barva černá s pálením, hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Milý, přátelský. Oba vykastrovaní. Ztratili se v noci z 29.9. na 30.9.2014. Nebyli zvyklý se pohybovat v okolí bez páníčka. Neutíkali. Ani jeden nemá čip, ani tetování. Cizích lidí se nebojí. Utekli ze dvora. Okolí moc neznají. Jsou aktivní, mají rádi pohyb. Vody se oba bojí. Zdravotně jsou oba v pořádku. Akim - Má na sobě hnědý protiparazitní obojek. Váží cca 35kg. Věk 3,5 roku. Samec. Je v jídle trochu vybíravý. Není zvyklý na auto. as Cindy- Nemá žádný obojek na sobě. Váží cca 25kg. Věk 1,5 roku. Fenka. Sní cokoliv. Autem umí jezdit. Telefon 606 711 883

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Akim, Cindy

Přihlášení: