Ajing (Adží)

Datum ztráty 19.04.2015
Místo ztráty Čekyně - Penčice, u rybníka
Telefon 777669383
Jméno Ajing (Adží)
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Přerov
Plemeno Německý ovčák
Věk 3 roky
Barva hnědo-černý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ajing (Adží) je 3 roky starý pes, plemeno Německý ovčák hnědo černé barvy. Váží cca 40 kg. Na čumáčku pod okem má jizvu. Má čip-číslo zatím není k dispozici. Tetovaný není. Kastrovaný také není. Na sobě měl řetízkový obojek a vodítko. Je to klidný, hodný pes, na pamlsek by se snad odchytit nechal. Ztratil se 19.4.15 v ranních hodinách při procházce v lese mezi obcí Čekyně a Penčice, nad rybníkem. Dříve občas utekl, ale vždy se hned vrátil. Okolí ztráty zná. Ostatní pejsky snáší dobře. Vody se nebojí, v autě je zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ajing (Adží)

Přihlášení: