Ajda

Datum ztráty 14.02.2014
Místo ztráty Chomutov, Černovice
Telefon +420 728 322 814
Odměna ANO
Jméno Ajda
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Chomutov
Plemeno Německý ovčák
Věk 17 měsíců
Barva Černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se 14.02.2014 v obci Chomutov - Černovice. Jmenuje se Ajda. Pohlaví samička. Plemeno Německý ovčák. Barva: celá černá. Věk 17 měsíců. Je to hodná, poslušná mladá fenka, je důvěřivá k lidem i ostatním psům. Při venčení utekla za zvěří. Je čipovaná, číslo čipu: 900182000171467. Čip má na levé straně krku. Tetování: 66490 má to v pravém, ale jelikož má černou srst, tak není moc dobře vidět. Vyběhla za srnou a už se nevrátila. V době ztráty na sobě měla hladký řetízkový obojek. Takto se zaběhla poprvé.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ajda

Přihlášení: