Ája

Datum ztráty 26.03.2015
Místo ztráty Praha 9, Litvínovská ulice
Telefon 605110633
Odměna ANO
Jméno Ája
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Čivava
Věk 2 roky
Barva krémová srst
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ája je 2 roky stará fenka, plemeno krátkosrstá čivava. Je krémové barvy a váží cca do 2 kg. Je čipovaná č.967000009376653. Tetovaná, ani kastrovaná není. Včera (26.3.15) se Ája vylekala na procházce velkého psa a utekla, vyhákla se z obojku. Stalo se to v Praze 9 , ulice Litvínovská. Byla u nových majitelů teprve týden, ještě neposlouchá a na jméno slyší jen občas. Okolí ztráty vůbec ještě nezná. Je bojácná, k lidem nedůvěřivá, ale nekouše. Bojí se psů. Vody nevyhledává, v autě je zvyklá jezdit, fyzicky je aktivní. Naposledy byla viděna na Proseku - Billa a pak v Pískovcové ulici. Snažila se ji odchytit policie, ale Ája se bohužel odchytit nenechala.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ája

Přihlášení: