Ája

Datum ztráty 28.10.2012
Místo ztráty Zadní Kopanina, - Chaloupky
Telefon 774812419
Odměna ANO
Jméno Ája
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Český strakatý pes
Věk aktuálně 10 let
Barva Bílo-Černo-Hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Fenka jménem Ája se ztratila 28.10.2012 v oblasti Zadní Kopanina - Chaloupky okres Praha 5. Zadní Kopanina je součástí městské části Praha-Řeporyje. Je možné, že se jí v okolí někdo ujal a má jí stále teď doma! Plemeno Český strakatý pes. Barva Bílo-Černo-Hnědá. Je stará 10 let. Na krku měla textilní, černo-červený obojek, se zlatou známkou od očkování. Je drobná, cca 12 kg, hladkosrstá, strakatá - černo bílá s hnědými fleky. Má 50 cm v kohoutku. Nevypadá na svůj věk, vypadá mladší. Čip nemá, ale tetování ano. Číslo tetování v pravém oušku: 692. Má ráda pohyb, je aktivní. Povahově je důvěřivá, přátelská, společenská. Utekla z domu. Nikdy neutekla. Okolí neznala. Vodu má ráda. Sní cokoliv. Má operovanou kyčel, ale jinak je zdravotně v pořádku. Telefon 774812419

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ája

Přihlášení: