Ája

Datum ztráty 01.03.2021
Místo ztráty Liberec-Ruprechtice, Na Valech 327
Telefon 728782906
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Ája
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Kočka domácí 
Věk 3,5 roku
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ája je 3,5 roku stará mourovatá kočka. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží asi 4 kg. Je hodná, mourovatá, černé tlapky naspod, konec ocásku do černa, hravá, zvídavá. V pondělí během dne, jsme naší Áju viděli naposledy. Přišla se domů najíst a odpočinout, jako každý den předtím. Pokud vyloženě nemrzlo, bývala přes noc venku, většinou ve své zateplené boudě pod stříškou, nebo max. ve vzdálenosti naší zahrady a zahrady našich sousedů, během chvilky přiběhla na zavolání. Parkrát zaběhla u sousedů do sklepa, když byla malá, teď jsme ji bohužel nikde nenašli.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ája

Přihlášení: