Ája , Asta

Datum ztráty 26.07.2014
Místo ztráty Stará Voda, Stará Voda 15
Telefon 605228517
Jméno Ája , Asta
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Labradorský retriever
Věk 5 a 2 roky
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ája a Asta josu dvě fenky hodné radostné fenečky, které všude běhají spolu. Ája je maminka Asty. Je to černá labradorka, 5 let stará. Je menší a mohutnější. Asta je černá kříženka labradora s německým ovčákem. Jsou jí 2 roky, je chlupatější a vyšší než Ája. Ani jedna není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná.Fenečky utekly 26.7. ze zahrady, najednou se rozběhly jako by nic a utíkaly pryč. Nemají na sobě žádné obojky. Od té chvíle je nikdo neviděl. Jsou hodné, velice přátelské, milují lidi. K ostatním pejskům jsou nekonfliktní. Fyzicky jsou aktivní, mají moc rády vodu! AKTUÁLNÍ STOPA: Dne 8.8. v Olešnici u Chlumce nad Cidlinou byly obě fenky viděny běžet podél plotu a i v ten samý den byly viděny přímo v Chlumci nad Cidlinou na náměstí !!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ája , Asta

Přihlášení: