Aisha

Datum ztráty 02.06.2021
Místo ztráty Hostivice, 5. května 812
Telefon 601322089
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Aisha
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk 11 měsíců
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Aisha je 11 měsíců stará kočka. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná a váží cca 3 kg. Aisha je černá, téměř roční kočičí slečna se žlutými kukadly. V poměru k tělu má celkem dlouhé nohy, dlouhý ocas a velké uši. Na břiše má bílé chlupy, pár bílých chloupků má i na náprsence. Před cizími je ostražitá, spíše nedůvěřivá. Večer 2.6. se pohybovala po zahradě a v okolí našeho domu ve společnosti našeho 3 letého rezavého kocourka se žlutým obojkem (ona sama ten svůj tři dny předtím ztratila). 3.6. už se domů nevrátila. Za jakékoliv informace budeme moc vděční.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Aisha

Přihlášení: