Aisha

Datum ztráty 02.01.2015
Místo ztráty Bartošovice, Bartošovice 311
Telefon 732276486
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Aisha
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Nový Jičín
Plemeno Pudl
Věk 3 roky
Barva černo bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Zaběhla se v obci Bartošovice, už 2.ledna, je hodná, přítulná. Povahově je vyloženě společenská. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechala nalákat. Poznávací znamení je, že nemá pravé oko. Její foto nemám. Použiju maminku, je jí podobná. Je to pudlík harlekýn. Čip nemá, ani tetování nemá. V době ztráty neměla na sobě žádný obojek. Váží cca 4,5 Kg a na výšku 28-30 cm. Na své jméno slyší a reaguje. Utekla od domu v době hárání. Kastrovaná není. Chronická útěkářka to není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyznala. Je aktivní, má ráda pohyb. Voda jí nevadí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Na jízdu autem není zvyklá. Je zvyklá převážně na pobyt doma. Na zimu je trochu zvyklá. Telefon 732276486

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Aisha

Přihlášení: