Aimy

Datum ztráty 26.12.2014
Místo ztráty České Budějovice, Jižní 12
Telefon 608832317
Odměna ANO
Jméno Aimy
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Norská lesní kočka 
Věk 4 roky
Barva šedobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Aimy je 4 roky stará kočka, plemeno Norská lesní kočka. Má šedou delší srst s bílou náprsenkou a bílými ponožkami. Váží cca 3 kg. Na bříšku má kýlu. V pátek 26.12. se nám nevrátila domů. Byla zvyklá pravidelně chodit ven, nikdy dříve takto nezmizela. Pohybovat by se měla v okolí Jižní ulice v Nemanicích. Je zvědavá a mohla snadno někomu proklouznout do garáže, zahradního domku... Okolí ztráty zná. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Obojek na sobě žádný nemá. Vody se nebojí, ale není plavkyně. Není zvyklá cestovat v autě. Fyzicky je velice aktivní. K lidem je přátelská, ale bojí se mužů. Ostatní kočky snáší dobře. Telefon 608832317

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Aimy

Přihlášení: