AIKY

Datum ztráty 25.10.2014
Místo ztráty Krásná, Krásná
Telefon 732111466
Odměna ANO
Jméno AIKY
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Beagle
Věk 10,5 Roku
Barva Tricolor
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Aiki se v sobotu večer v Beskydech pod kopcem Kýčera vydala na lov a dosud se nevrátila a nikdo ji neviděl. Je barvy tricolor, převládající barva černa a hlava již mírně prošedivělá. Bílé tlapky, bílá špička ocásku. Váží cca 14 kg. Má na sobě černo-zelený, textilní obojek, bez známky. Tetování má, ale již asi bude nečitelné. Je i čipovaná. Číslo čipu: zatím není k dispozici. Povahově je přátelská, společenská, hodná. Určitě by se nechala odchytit na jídlo. Jídlo má vyloženě ráda. Nejraději má maso. Nikdy se takto neztratila. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty nezná. Je aktivní, má ráda pohyb, ale i ráda lenoší. Vody se bojí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá být spíše doma... Telefon 732111466

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se AIKY

Přihlášení: