Aiko

Datum ztráty 31.12.2014
Místo ztráty Havířov, Prostřední Suchá
Telefon +420607670000
Jméno Aiko
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Bernský salašnický pes
Věk 5 let
Barva černo-hnědo-bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Je hodný, nekouše. Povahově je vyloženě společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se asi nechal nalákat. Má rád drbání za ušima a jízdu autem (sám si nastoupí), je očipovaný. Tetování nemá. Číslo čipu: zatím není k dispozici. Váží cca 40-45 Kg. Žádný obojek na sobě nemá. Nikdy takto neutekl. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je hodně aktivní, má rád pohyb. Rád plave. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Je otužilý. Je zvyklý převážně na pobyt venku... Telefon +420607670000

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Aiko

Přihlášení: